ZŠ a MŠ Bitozeves

šablony pr 1 Typ: PDF dokument, Velikost: 303.23 kB
šablony pr 2 Typ: PDF dokument, Velikost: 303.98 kB
šablony pr 3 Typ: PDF dokument, Velikost: 302.62 kB

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Šablony III

Od 1. 11. 2021 naše škola vstoupila do Šablon III Základní škola a Mateřská škola Bitozeves, registrační číslo projektu CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0020388, Zvyšujeme kvalitu výuky III. V základní škole a mateřské škole bude pomáhat Školní asistent. Pro zpestření výuky bude 2x zařazen Projektový den (pro základní školu) a 4x Projektový den (pro mateřskou školu).

LOGO šablony

Doučování - NPO

Název programu: Doučování žáků škol - Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19. Pandemie covid-19 zasahuje do režimu vzdělávání na českých školách již od března roku 2020. Výluka prezenční výuky má výrazné negativní dopady na vzdělávací výsledky žáků a zvýšení vzdělanostních nerovností. Jde o dlouhodobý program, jehož cílem je pomoci zmírnit negativní dopady výpadku prezenční výuky v důsledku pandemie COVID-19. Cíle projektu: Zaměřit se na nahrazení výpadku vzdělávání, a to doučováním, které se osvědčilo již na podzim v roce 2021. Jedná se o cílené intenzivní doučování žáků vedoucí k rozvoji jejich znalostí a dovedností v určeném období po návratu k prezenční výuce. Finančním zdrojem pro realizaci doučování z Národního plánu obnovy jsou prostředky fondu EU. „Financováno Evropskou unií – Next Generation EU“.lOGO

Projekt Ovoce a zelenina do škol

Projekt Ovoce a zelenina do škol byl v České Republice zahájen ve školním roce 2009/2010. Jedná se o projekt Evropské Unie, jehož cílem je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě. Cílovou skupinou projektu jsou žáci základních škol, včetně dětí z přípravných tříd základních škol nebo přípravného stupně základních škol speciálních, kterým je zdarma dodáváno čerstvé ovoce a zelenina nebo ovocné a zeleninové šťávy nebo ovocné protlaky.

Projekt Mléko do škol

Projekt Mléko do škol je určen pro žáky základních škol včetně přípravných tříd základních škol nebo přípravného stupně základních škol speciálních. Žáci mají garantované pravidelné dodávky konzumního mléka, případně neochucených mléčných výrobků zdarma.

logo oz

Recyklohraní

Školní Recyklační program Recyklohraní vznikl v září roku 2008 se záměrem podpořit environmentální výchovu v mateřských, základních a středních školách v České republice. Cílem projektu je prohloubit znalost žáků a studentů v oblasti předcházení vzniku, třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení. Od roku 2020 došlo k rozšíření témat o problematiku šetrné spotřeby vody.

logo rh

Čtení pomáhá

Projekt Čtení pomáhá - rozdělí každý rok 10 milionů korun na dobročinné účely. O tom, kdo pomoc obdrží, rozhodnou dětští čtenáři. Každý školák, který se zapojí do projektu, získá po úspěšném vyplnění testu kredit padesát korun, který věnuje na jeden z nominovaných projektů.

logo čp

Zvonění

1. hod.  8:00 - 8:45
  2. hod.  9:05 - 9:50
  3. hod. 10:00 - 10:45
  4. hod. 10:55 - 11:40
  5. hod. 11:50 - 12:35

Zvonění

Svátek má Marek

Zítra má svátek Oto

dnes, čtvrtek 25. 4. 2024
pátek 26. 4. polojasno 15/1 °C
sobota 27. 4. jasno 18/5 °C
neděle 28. 4. zataženo 20/6 °C

"Pověz mi a zapomenu; ukaž mi a já si vzpomenu; ale nech mne se zúčastnit a já pochopím."

Konfucius